Nejlepší objektivy s ohniskem 35mm na Fujifilm

Velkou výhodou fotoaparátů Fujifilm je bezesporu bohatá nabídka objektivů jak od samotné značky Fujifilm, tak od alternativních výrobců. Ceny alternativních značek jsou pak mnohdy velmi nízké. Díky tomu jsou tyto objektivy dostupné opravdu všem.

Dnes se podíváme na nejlepší objektivy s ohniskem 35mm na Fujifilm. Toto ohniskou je jedno z nejoblíbenějších u fotografů po celém světě. Abychom to upřesnili – po přepočtu crop faktotu 1,5x se jedná u FF o ohnisko 50mm. Toto ohniskou je univerzální a lze jej využít jak na portréty, tak na street a běžné focení. Je to zkrátka oblíbený objektivy, který by neměl chybět ve výbavě správného Fujisty.

Objektivy s ohniskem 35mm na Fujifilm

Níže najdete seznam těch nejlepších a nejoblíbenějších pevný pětatřicítek, které můžete v tuto chvíli u nás koupit. Ceny jsou různé ale vězte, že pevnou 35ku lze koupit jak za 17 tis Kč, tak za 4 tis. Kč. Záleží jen na vašich možnostech a preferencích.

Objektiv Fujifilm XF 35mm f/2,0 R WR

Fujifilm XF 35mm f/2,0

Autofokusový objektiv Fujifilm XF 35mm f/2,0 R WR je klasika. Je to nejoblíbenější varianta pevné 35ky od Fuji. Malý, lehký, ostrý a rychlý. Za ty peníze skvělý kup. Výhodou je světelnost f/2,0, která umožňuje fotit i za horších světelných podmínek.

Objektiv Meike MK 35mm f/1,7 pro Fujifilm X

Objektiv Meike MK 35mm f/1,7 pro Fujifilm X

Asi nejlevnější pevná 35ka, co jde na Fujifilm koupit. Pokud vám nevadí manuální zaostřování, tak tento světelný objektiv Meike MK 35mm f/1,7 pro Fujifilm XZ bude skvělou volbou. Za pár korun budete mít skvělé portrétní sklo.

Objektiv Samyang 35mm f/1,2 AS UMC CS pro Fujifilm X

Objektiv Samyang 35mm f/1,2 AS UMC CS pro Fujifilm X

Samyang 35mm f/1,2 AS UMC CS je manuální širokoúhlý objektiv pro Fujifilm fotoaparáty. Minimální zaostřovací vzdálenost je 35cm a součástí balení je sluneční clona a pouzdro. Je to oblíbený objektiv za rozumnou cenu.

Objektiv Fujifilm XF 35mm f/1,4 R

Objektiv Fujifilm XF 35mm f/1,4 R

Objektiv Fujifilm XF 35mm f/1,4 R je legenda, která se vypracovala na příčtku TOP objektivů mezi Fujisty. Pokud chcete světelnou pětatřicítku značky Fujifilm s autofokusem, tak tohle je jasná volba.

Objektiv Zeiss Touit T* 32mm f/1,8 X pro Fuji X

Objektiv Zeiss Touit T* 32mm f/1,8 X pro Fuji X není úplně čistá pětatřicítka ale ohnisko 32mm se jí velmi blíží. Navíc je to objektiv z dílny Zeiss a tak jsme jej zkrátka do výběru museli dát. Pokud hledáte dokonale ostrý objektiv se skvělými optickými vlastnostmi, tak Zeiss je jasná volba.

Objektiv Samyang 35mm f/1,4 pro Fuji X

Objektiv Samyang 35mm f/1,4 pro Fuji X

Další objektiv z dílny značky Samyang, tentokrát s AF. To je objektiv Samyang 35mm f/1,4 pro Fuji X, který znají hlavně Sony fotografové. Nyní je tato legenda dostupná i na fotoaparáty Fujifilm. A opět za dostupnou cenu.

Objektiv StarLens 35mm F1,8 pro Fuji X

Objektiv StarLens objektiv 35mm F1,8 X Mount černý

Objektiv StarLens 35mm F1,8 pro Fuji X je novinkou na našem trhu a zaujme především velmi nízkou cenou. Manuálni světelný objektiv, který si může pořídit každý Fujista. To je splněný sen, ne?

Last modified: 25. 1. 2020

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *