Stanislav Petera opět naděluje zdarma nástroje pro fotografy

Stanislav Petera opět naděluje zdarma nástroje pro fotografy

Stanislav Petera už jednou v reakci na koronavirus v Česku rozdal fotografům zdarma některé své nástroje a návody pro fotografy. Nyní v tom pokračuje a fotografům nabízí další várku nástrojů a postupů zcela zdarma. Informoval o tom na svém Facebooku. Je to úžasné gesto, kterého si ceníme.

Stanislav doslova píše

Kamaráde, fotografe! Mám pro tebe nové dárky. (další hromada věcí úplně zadarmo)

Už se snad blíží konec fotografického zaracha, ale návrat do normálu nebude ani trochu legrace. Vím o tom, takže bych ti chtěl pomoct, jak to jenom půjde. Mám pro tebe druhý balíček dárků. Zaprvé Kariéra fotografa. Máme nástroje, jak s ní trochu vědomě(ji) pracovat, rozvíjet jí a uspět. Pak pro tebe mám spoustu zdrojů pro případ, že si zrovna vylepšuješ portfolio. Všechno je to zadarmo a k dispozici ke stažení týden ode dneška.

Tady jsou první tři kapitoly Kariéry Fotografa. Naučím tě přemýšlet o fotkách, portfoliu a kariéře fotografa tak, jak jsi to asi nedělal. Tohle je série, která je zdaleka nejdůležitější (a taky nejdražší), co jsme kdy natočili:
https://we.tl/t-ty7Mzk6s6D

Na tomhle odkazu pro tebe mám výběr z našich Zdrojů 1 & 2. Špičkově nafocené lens-flary, overlaye, bokeh, ohně, vodu, dým a spoustu dalších věcí. Věci, co sami používáme dnes a denně. Jestli zrovna pracuješ na portfoliu, budou se ti hodit:
https://we.tl/t-8oniRw0qN5

A nakonec výběr toho nejlepšího z naší Fotobanky. Tyhle fotky použiješ hlavně pokud se věnuješ montážím a chybí ti zdroje. Stahuj tady:
https://we.tl/t-nkvvj0fXS3

Pokud by ti to nestačilo, do skončení epidemie jsme zavedli 60% slevy na všechny naše výukové série. Stačí použít slevový kód PP-KARANTENA. Jestli nechceš potkávat pošťáka, přidali jsme nově taky možnost stažení online:�
https://www.lightgarden.cz/academy/vyukova-videa

P.S.: Budu moc rád za sdílení! Šiřte lásku 🙂
P.P.S.: Tohle je druhý balíček dárků. Ten první je stále k dispozici tady, linky fungují: https://bit.ly/2VlWbb5

Fujifilm X-T3 za skvělou cenu

Přečtěte si další zajímavé články na webu

Připojte se do naší skupiny na Facebooku – sledujte stránky na Facebooku – sledujte Instagram

Last modified: 14. 4. 2020

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *